Dizne AVC Vw Transportues 4 kasten

Shitet nga: Albakos 07 Tet 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Einspritzdüse AVC 074130201C VW T4 TDI 2,5 L 75 KW 1997

Nr i Artikullit - 0475

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim