Dizne VW Polo ,Lopo,Arosa,Ibiza

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Dizne VW Polo Lupo Arosa Ibiza Düse Injektor 030906031E 0280155731

Nr i Artikullit - 0500

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim