Dizne per Audi A6 ,4B TDI VW

Shitet nga: Albakos 06 Tet 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Audi / VW 2,5 TDI V6 Einspritzdüse Injektor 059130201F 043213795 5 STÜCK!

Nr i Artikullit- 0501

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim