Dizne per Audi A6

Shitet nga: Albakos 07 Tet 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Audi A6 C5 4B Einspritzdüse Injektor 2,5 TDI 110 kW 059130201E 0432133836

Nr i Artikullit 0563

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim