Dizne per Auudi, Golf , Renault , Seat

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Dizne T2 T3 T4 Golf Renault Volvo Seat 130 bar

Nr i Artikullit- 0515

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim