Dizne per FIAT Ducato 2.5

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Dizne per Fiat Ducato 2,5 D 125 bar KBE 58S4/4

Nr i Artikullit - 0441

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim