Dizne per Fiat Ducato 230 bar

Shitet nga: Albakos 06 Tet 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Dizne per Fiat Ducato, KBEL108P25, 230 BAR, Typ 280, 68 KW, 2.5 TD,160000KM

Nr i Artikullit - 0507

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim