Dizne per Fiat Ducato

Shitet nga: Albakos 06 Tet 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Fiat Ducato I 230 94-02 2,5TD 85KW Injektor Einspritzdüse KBEL 109P81

Nr i Artikullit- 0456

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim