Dizne per Fiat Ducato

Shitet nga: Albakos 07 Tet 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Einspritzdüse Fiat Ducato, 70 KW, 2.5 TD, KBEL108P51, Wohnmobil,Typ

Nr i Artikullit - 0540

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim