Dizne per Fiat Ducato

Shitet nga: Albakos 08 Tet 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Einspritzdüse Fiat Ducato 2.8 JTD 0445120002-0986435501-500313105

Nr i Artikullit - 0357 & 0236

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim