Dizne per IVEC Eurocargon

Shitet nga: Albakos 06 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Disne per IVECO Eurocargo LKW 7,5t Bj.1994 KBEL82P125 260BAR ORIGINAL

Nr i Artikullit - 0425

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim