Dizne per Iveco Daily

Shitet nga: Albakos 06 Tet 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Iveco Daily 40-12 Bj.99 1stk. Diesel Dizne Injektor Bosch 0432193757

Nr i Artikullit- 0557

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim