Dizne per Iveco Daliy

Shitet nga: Albakos 07 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Iveco Daily 40-12 Bj.99 1stk. Diesel Einspritzdüse Injektor Bosch 0432193757

Nr i Artikullit - 0458

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim