Dizne per Mercedes E clas

Shitet nga: Albakos 07 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Einspritzdüse Injector KCA30S44 Mercedes W124, W201, W460, Mercedes-Benz E-Klasse W124 E 250 D 1993/07-1995/06 2497 ccm, 83 KW, 113 PS
Mercedes-Benz E-Klasse W124 E 250 Turbo D 1993/06-1995/06 2497 ccm, 93 KW, 126 PS
Mercedes-Benz E-Klasse W124 E 300 D 1993/07-1995/06 2996 ccm, 100 KW, 136 PS
Mercedes-Benz E-Klasse W124 E 300 Turbo D 1993/06-1995/06 2996 ccm, 108 KW, 147 PS
Mercedes-Benz E-Klasse W124 E 300 Turbo D 4matic 1993/06-1995/06 2996 ccm, 108 KW, 147 PS
Mercedes-Benz G-Klasse W460 250 GD 1987/10-1992/12 2497 ccm, 62 KW, 84 PS
Mercedes-Benz G-Klasse W460 250 GD 1988/12-1992/08 2497 ccm, 68 KW, 92 PS
Mercedes-Benz G-Klasse W460 300 GD 1979/03-1993/07 2996 ccm, 83 KW, 113 PS
Mercedes-Benz G-Klasse W460 300 GD 1979/12-1991/12 2998 ccm, 65 KW, 88 PS


Nr i Artikullit - 0471, 0496

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim