Dizne per Nissan,Renault,Opel

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Nissan, Renault, Opel Dizne Düsen Injector KCA17S42, 175 bar, 76724

Nr i Artikullit - 0434


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim