Dizne per Nissan Terrano

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Dizne KCA17S42 130 Bar Nissan TERRANO II R20 69356km 2,7

Nr i Artikullit 0444


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim