Dizne per Pegueot 306 1.9

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Peugeot 306 1,9 DT 66KW 93-01 Injektor Dizne Bosch KCA17542 175 BAR

Nr i Artikullit - 0426

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim