Dizne per Renault Master,IVECO,Fiat

Shitet nga: Albakos 15 Tet 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Renault Master II IVECO Daily FIAT Ducato Dizne BOSCH KBE 58S8

Nr i Artikullit - 1180


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim