Dizne per Renault Master ll IVECO Daily, Fiat Duca

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Renault Master II IVECO Daily FIAT Ducato Einspritzdüse 120 Bar BOSCH KBE 58S8

Nr i Artikullit 460

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim