Dizne per Renault

Shitet nga: Albakos 06 Tet 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Renault Laguna Megane Scenic Dizne 7700107177 DENSO 029700-8291 7700875000

Nr i Artikullit- 0457

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim