Dizne per Renault

Shitet nga: Albakos 06 Tet 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Düsenhalter Dizne Bosch KBE 58S4/4 425 bar
Nr i Artikullit- 0508

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim