Dizne per Renault

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Dizne per Renault -7700875000-Denso-029700-8290-7700113705

Nr i Artikullit : 0459

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim