Dizne per Skoda Felicia Pikap

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
SKODA FELICIA PICKUP Dizne - AEF - 29229 / 028130201 - Bj 2000 - 319700

Nr i Artikullit - 0510


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim