Dizne per Suzuki Baleno 19

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Dizne per Suzuki Baleno 1.9 TD Diesel 55KW/75PS Lucas LCR6735202

Nr i Artikullit - 0511


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim