Dizne per VW Amarok 2.0 TDI

Shitet nga: Albakos 08 Tet 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
VW T5 Amarok 2.0 TDI Einspritzdüse Injektor Common Rail 03L130277C

Nr i Artikullit - 0374,0237

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim