Dizne per VW Lupo,Seat,Arosa,Polo

Shitet nga: Albakos 06 Tet 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
VW Lupo VW Lupo Seat Arosa SDI Polo 6N Diesel Einspritzdüse 028130202R 190bar

Nr i Artikullit 0453

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim