Dizne per VW Polo SDI ,Skoda,Seat

Shitet nga: Albakos 07 Tet 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
VW Polo SDI Skoda SEAT Injektor Einspritzdüse Diesel 028130201C Düse

Nr i Artikullit - 0492

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim