Dizne per VW golf, jetta Audi 80

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
original Bosch Einspritzdüse für VW Golf / Jetta 2 Diesel Audi 80 B3

Nr i Artikullit - 0440

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim