Dizne per Vw t4

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Original VW T4 2,4D Einspritzdüse 068130202 068 130 202

Nr i Artikullit - 0514


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim