Dizne per fiat ducato

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Fiat Ducato Kasten 290 1.9 TD Einspritzdüse Injector KCA30S41 Bj 91

Nr i Artikullit - 0436


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim