Dizne

Shitet nga: Albakos 07 Tet 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Bosch Einspritzdüse mit Düsenstock 028130201C Injector Iniettore inyector

Nr i Artikullit - 0447


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim