Elektronik per BMW 3ER E46 5ER E39

Shitet nga: Albakos 31 Tet 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
BMW 3er E46 5er E39 Elektorik DME MS43 7509942 5WK90008

Nr i Artikullit - 30715

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim