Elektronik per Fiat Barchetta

Shitet nga: Albakos 17 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
FIAT BARCHETTA Elektronik 2755993 - GE113074 / 46791883 - Bj 2001 - 28

Nr i Artikullit - 0313

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim