Elektronik per Fiat Stilo

Shitet nga: Albakos 10 Tet 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Elektronik Fiat Stilo 55185364 19242AAA 115 1039S00956 19242AAA 0281010337

Nr i Artikullit - 0155

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim