Elektronik per Ford Focus TDDI

Shitet nga: Albakos 10 Tet 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Elektronik per Ford Focus TDDi XS4F-12A650-FAB XS4F12A650FAB BAWL DPC-612

Nr i Artikullit - 0166

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim