Elektronik per Land Rover 2.5 TDI

Shitet nga: Albakos 10 Tet 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
LAND ROVER ERR6234 Diesel EGR Electronic Control Unit for Discovery 2.5 TDi

Nr i Artikullit - 0333

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim