Elektronik per Magenti Marelli,Fiat Ducato

Shitet nga: Albakos 10 Tet 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Elektronik Magenti Marelli Fiat Ducato 230 Jumper Boxer 2,5 TDI MCR303A Orginal

Nr i Artikullit - 0325

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim