Elektronik per Mercedes Benz c220,w202

Shitet nga: Albakos 08 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
RCE283 ECU MOTOR MB W202 C220 D MB: A0165457632 ; LUCAS: R04010009B

Nr i Artikullit - 0111

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim