Elektronik per Mercedes C-klass 180

Shitet nga: Albakos 17 Tet 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Elektronik 0125457432 Bosch 0265101040 per Mercedes C-Klasse 180 BJ 94

Nr i Artikullit - 0323

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim