Elektronik per Opel Vectra

Shitet nga: Albakos 10 Tet 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorsteuergerät Steuergerät Bosch Opel Vectra 3 B 0281001874 09136119CX

Nr i Artikullit - 0129

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim