Elektronik per Opel

Shitet nga: Albakos 08 Tet 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Opel Motorsteuergerät X22DTH Y22DTH X20DTL X20DTH X20DTL Y20DTH X17DTL NEU

Nr i Artikullit - 0103

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim