Elektronik per Perguet,Citroen,Fiat Ducato CT

Shitet nga: Albakos 09 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Elektronik Peugeot Citroen Fiat Ducato CT D2842WFR 1336825080 0281010931

Nr i Artikullit - 0107

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim