Elektronik per Peugeot Boxer,Citroen,Fiat Ducato

Shitet nga: Albakos 10 Tet 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Elektronik Peugeot Boxer Citroen Fiat Ducato 1327518080 0281010486 D2841HC

Nr i Artikullit - 0106

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim