Elektronik per Renault Megane Scenic

Shitet nga: Albakos 31 Tet 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorsteuergerät Steuergerät Renault Megane Scenic 1,6i 7700105983 S115300204A

Nr i Artikullit - 30743

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim