Elektronik per Renault Twingo 1.2

Shitet nga: Albakos 09 Tet 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Elektronik per Renault Twingo C06 1.2l 55PS 7700874631 HOM 7700860324

Nr i Artikullit - 0154


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim