Elektronik per VW Polo 6N

Shitet nga: Albakos 31 Tet 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
VW POLO 6N # AIRBAGSTEUERGERÄT AIRBAG STEUERGERÄT # 6N0909603

Nr i Artikullit - 13197

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim