Koka e Vullanit e Pegueot Boxer 230 2.5 TDI/Jumpr

Shitet nga: Albakos 13 Tet 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Koka e Vullanit/Timonit TRW 15000779 304291080 4004E4 Peugeot Boxer 230 2.5 TDI / Jumper

Nr i Artikullit - 1118


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim