Koka e Vullanit per Fiat Ducato

Shitet nga: Albakos 13 Tet 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Koka e Vullanit/Timonit per Fiat Ducato 2,5 L 230 L 1304291080 Bj 1997

Nr i Artikullit 1130


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim