Koka e Vullanit per Fiat Punto 118

Shitet nga: Albakos 13 Tet 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Fiat Punto 188 Koka e Vullanit/Timonit 37502371 00467476260 D4362760AY 2910998

Nr i Artikullit - 1154

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim