Koka e Vullanit per Opel Astra

Shitet nga: Albakos 13 Tet 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Koka e Vullanit/Timonit per Opel Astra G 2.0 26049857 / 99341BLJ10981

Nr i Artikullit - 1141

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim